Про майстерню Mebservice

майстерня Mebservice

Компанія Mebservice – сучасне підприємство, що професійно займається перетяжкою і оббивкою меблів. Ми працюємо на ринку послуг вже більше 10 років і пропонуємо своїм клієнтам якісний сервіс за адекватні гроші, відновлюючи крісла, дивани, стільці у власному спеціально обладнаному виробничому цеху. Всі роботи виконуються професіоналами з величезним досвідом, який вони постійно застосовують на практиці. За 10 років роботи ми перетягнули близько 2500 диванів, 700 крісел і 3000 стільців. Ми раді запропонувати оновлення зовнішнього вигляду, а також установку нового пружинного механізму з заміною наповнювача, що дозволить меблям знайти нове життя! Раді запропонувати:

У нас Ви можете вибрати новий наповнювач і матеріал для оббивки меблів. Всю роботу ми виконуємо тільки після того, як переконаємося, що наше уявлення і уявлення клієнта повністю збігаються. А тому клієнт отримує якісно виконані послуги, повністю задовольняють його смак і гаманець. Також у нас Ви можете замовити реставрацію меблів, які після закінчення робіт будуть виглядати як нові! Професіонали врахують всі нюанси по роботі саме з Вашими меблями і відновлять їх максимально якісно.

Чому обирають саме нас?

майстерня

Є кілька причин:

  1. Чесні ціни. Ми не підвищуємо вартість робіт в процесі їх виконання і пропонуємо максимально помірні ціни на свої послуги.
  2. Висока якість. За рахунок наявності всього необхідного обладнання та професіоналізму співробітників.
  3. Гарантія. На всю роботу ми надаємо гарантію, що дає Вам впевненості в якості пропонованих послуг.
  4. Індивідуальний підхід. Наші клієнти цінують це, а тому радять нас своїм друзям і знайомим, як якісних виконавців.
  5. Швидкі терміни. Ми не відкладаємо роботу в довгий ящик, а тому оновлені меблі отримаєте вже зовсім скоро.
  6. Простота. Вам достатньо просто зателефонувати, решту ми зробимо самі.

Залишилися якісь питання або хочете замовити послуги компанії Mebservice? Ми зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені своїм вибором і чекаємо дзвінка!