Професійні послуги з ремонту ліжка в Києві

ремонт ліжка в Києві

Ліжко – функціональний елемент меблів, який експлуатується щодня, тому й зношується швидше, ніж інші види меблювання. Фахівці реставраційної майстерні «Mebservice» швидко, якісно і недорого виконають частковий або комплексний ремонт ліжка в Києві на дому або в майстерні. За 5 хвилин встановимо причину поломки, за 1 день виконаємо перетяжку ліжка, полагодимо або замінимо елементи каркаса, що вийшли з ладу, полагодимо ламелі або підйомний механізм, перетягнемо, відновимо або замінимо матрац, виконаємо реставрацію ліжка «під ключ».

Коли може знадобитися ремонт або перетяжка ліжка

Послуги майстра по ремонту ліжка можуть знадобитися по цілому ряду причин:

 • прийшов час виконати ремонт ламелей ліжка;
 • прийшов час виконати ремонт ламелей ліжка;
 • потрібна перетяжка узголів’я з заміною наповнювача (при зносі або бажанні змінити дизайн виробу під новий стиль або кольорову гаму інтер’єру);
 • зламалися ніжки або розхитався корпус;
 • • потрібен ремонт або заміна матраца на ліжку з підйомним механізмом чи будь-якою іншою моделлю спального місця і т.д.

Найпоширенішими проблема є зламані ламелі, пошкоджені висувні ящики, зношена оббивка на спинці ліжка, а також різні естетичні вади. Такі проблеми наші майстри зможуть усунути в найкоротші терміни на території клієнта. Майстер приїде на об’єкт, повністю укомплектований матеріалами, інструментами та фурнітурою і виконає потрібні відновлювальні маніпуляції по ремонту ліжка на дому у замовника.

Наші роботи по ремонту ліжок в Києві

Вартість ремонту ліжка – ціни на послуги

Найменування робітЦіна
Ремонт ліжка з ламелями (заміна або лагодження підматрацної конструкції) від 500 грн.
Перетяжка ліжка від 1200 грн.
Реставрація крісла-ліжка від 700 грн.
Ремонт підйомного механізму ліжка від 600 грн.
Ремонт дерев’яного ліжка від 800 грн.
Ремонт односпального ліжка від 500 грн.
Реставрація півторашки від 800 грн.
Ремонт двоспального ліжка від 1000 грн.

Особливості відновлення ліжок на дому і в майстерні

ліжко після ремонта

З незначними поломками ми легко справляємося в домашніх умовах. Це забезпечує істотну економію на транспортуванні меблів в цех і назад. При цьому бувають ситуації, коли виконати ремонтні роботи в повному обсязі на дому не представляється можливим (мало місця, складні поломки, при яких потрібно задіяти стаціонарне обладнання і т.д.). В такому випадку наші майстри:

 • виконують акуратне розбирання меблів;
 • здійснюють запаковування деталей, механізмів і запчастин для безпечного перевезення;
 • транспортують в реставраційних цех;
 • виконують ремонт ліжка;
 • привозять готовий виріб назад.

Знесення, навантаження / вивантаження і зворотна зборка виробів виконується силами наших фахівців, проте варто враховувати, що ці роботи включаються в загальну вартість послуги.

Послуги «Mebservice» з перетяжки і ремонту ліжок в Києві

ремонт ліжка на дому

У нашій компанії можна замовити наступний спектр послуг:

 1. Зміцнення конструкції – полагодимо каркас (з лат, масиву, бруса), відновимо міцність за допомогою внутрішніх металевих куточків, відреставруємо підставку під матрац (фанера, ДВП, ламелі).
 2. Усунення дефектів на моделях з натурального дерева – замаскуємо зовнішні вади (вм’ятини, подряпини), видалимо старе лакофарбове покриття і опрацюємо новим лаком / фарбою, відновимо різьблення та інші елементи декору, полагодимо / замінимо брус або рейки в підставці.
 3. Ремонт ліжка з підйомним механізмом – зміцнимо фіксуючі елементи і гайки на рамі і царге, позбавимо виріб від скрипів, відрегулюємо або замінимо газліфт (підйомний механізм).

Крім цих робіт у нас можна замовити: перетяжку спинки (узголів’я) екошкіра, натуральною шкірою або текстилем; ремонт радянських меблів і раритетних зразків; лагодження вбудованих виробів; реставрацію ліжок з будь-якими видами розкладних і підйомних механізмів (акордеони, дельфіни, єврокнижки та ін.).

Відповіді на поширені питання

Як замовити ремонт ліжка на дому в Києві?

Отримати додаткову інформацію про послугу, дізнатися точну ціну ремонту свого ліжка, викликати оцінювача для визначення фронту робіт можна за контактним телефоном або на сайті. Виїзд майстра для оцінки, демонстрації зразків тканин і складання комерційної пропозиції – безкоштовний.

Мені потрібно відремонтувати пружинний матрац 2-спального ліжка, зможете ви його полагодити?

Так, ремонт матраців всіх видів і розмірів – одна з послуг нашої меблевої майстерні.

Чи надаєте ви гарантію на роботи?

Ми даємо офіційну гарантію на роботи (від 1 року) і на надані нами матеріали.