Ремонт і перетяжка шкіряних меблів (Київ та область)

перетяжка шкіряних меблів

Шикарні дорогі гарнітури, оббиті натуральною шкірою, надають інтер’єру особливого блиску і презентабельності. Проте яким якісним би не був гарнітур, з часом зовнішній вигляд виробів втрачає свіжість (на шкірі з’являються подряпини, потертості, вигорілі ділянки, роздуті місця), а іноді виходять з ладу різні механізми. Перетяжка і ремонт шкіряних меблів – послуги, які допоможуть повернути улюбленим диванам і кріслам первозданну свіжість і повністю відновити функціонал.

Реставрація шкіряних меблів в Києві майстрами «Mebservice»

Кращі майстри по шкірі Києва проведуть комплекс робіт з відновлення меблів зі шкіряною оббивкою, ліквідувавши всі зовнішні і внутрішні дефекти, включаючи заміну механізмів трансформації. Дизайнери реставраційного ательє «Mebservice» нададуть безкоштовну консультацію щодо вибору підходящого колірного рішення або поєднання відтінків з урахуванням індивідуальних побажань замовника і концепції інтер’єру приміщення.

20 років практики роботи в сфері ремонту меблевих виробів будь-якої складності – головний гарант якості оновлених виробів. Наші майстри по ремонту шкіряних меблів досконало володіють усіма нюансами і особливостями даного типу оббивки. Це означає, що після реставрації ваші елементи інтер’єру придбають не тільки нову зовнішність, але і відновлять свої корисні функції.

Наші роботи по перетяжці шкіряних меблів

Ціна перетяжки шкіряних меблів в Києві

Прорахувати приблизну вартість майбутніх робіт можна за допомогою прайсу. У таблиці представлені базові розцінки на послуги із заміни оббивки зі шкіри.

Вид робітЦіна перетяжки
Перетяжка шкіряного дивана без підлокітників (диван-книжка) від 3500 грн.
Заміна оббивки кутового дивана від 6000 грн.
Перетяжка окремих елементів (підлокітників, підголівників, сидінь, спинок крісел) від 1000 грн.
Перетяжка шкіряного крісла (повна заміна чохлів) від 2500 грн.
Перетяжка шкіряного стільця від 800 грн.
Відновлення лакофарбового покриття від 500 грн.
Усунення дефектів на дерев’яних поверхнях від 400 грн.
Починка/заміна механізму трансформації від 900 грн.

Для самостійної калькуляції клієнти нашої майстерні можуть також скористатися онлайн калькулятором, представленим на сайті. Точну суму майбутніх реставраційних заходів озвучує технолог після огляду виробів та визначення обсягу та складності робіт.

Як ми виконуємо перетяжку шкіряних меблів на дому і з вивезенням в цех

перетяжка меблів зі шкіри

Процес реставрації меблевих виробів включає кілька етапів:

  1. Оцінка фронту робіт, складання кошторису виходячи з поточного стану меблів (зовнішнього і функціонального). Для цього наш технолог виїжджає на об’єкт клієнта і проводить ретельний огляд виробів.
  2. Допомога з вибором фактури і кольору шкіри – майстер на виїзд бере з собою зразки матеріалів, згідно кольорової гами, що цікавить клієнта.
  3. Розбирання, запаковування в транспортувальну плівку, винос, навантаження і транспортування виробів в майстерню – при ремонті з вивезенням. Після відновлення наші фахівці так само самостійно доставляють меблі назад.
  4. При роботі на дому дивани та крісла розбираються на частини прямо на території замовника. З них знімається стара оббивка, оцінюється стан наповнювача і розкладається механізм.
  5. По параметрам старих чохлів викроюються і відшиваються нові, змінюється поролон (частково в просілих місцях або повністю).
  6. Установка нової оббивки, заміна фурнітури, декорування.
  7. Фарбування, розтин лаком і полірування каркасних частин.

Чому варто замовити реставрацію шкіряних меблевих виробів в «Mebservice»

Після втручання наших майстрів будь-гарнітур або окремий елемент меблювання набуває первозданну привабливість і презентабельність. При правильному догляді відновлені вироби служать від 10 років, а вартість ремонтних робіт складає до 2-3 разів дешевше покупки нових диванів і крісел.

Звертайтеся, ми швидко, недорого і з наданням офіційної гарантії на матеріали (від 1 року) і всі виконувані роботи зробимо повну або часткову реставрацію ваших меблів.

Поширені запитання

Де ви проводите ремонт і перетяжку шкіряних меблів?

Якщо умови дозволяють (достатньо місця, не надто серйозні поломки і т.д.), ми зробимо реставрацію на території замовника, в інших випадках організуємо доставку виробів в наш ремонтний цех.

Ви виконуєте ремонт висувних механізмів?

Так, ми усуваємо будь-які можливі дефекти і поломки м’яких та корпусних меблів.

Ви працюєте офіційно?

Так, ми робимо висновок із замовником договір на надання послуг, а за фактом виконаних робіт надаємо на підпис Акт і даємо гарантію.