Ціни на перетяжку меблів – прайс-лист 2021

Послуги компанії Mebservice є одними з найвигідніших в місті! Адже ми змогли домогтися адекватної вартості перетяжки меблів, не втрачаючи високої якості робіт. Це вийшло завдяки наявності професійного обладнання, яке дозволяє нашим майстрам заощадити сили і час, а також великому обороту робіт. Прайс на перетяжку меблів залежить від наступних факторів:

  • Тип обраного матеріалу і його кількість;
  • Варіант оббивки (види матеріалів дивіться у відповідному розділі);
  • Наявність і кількість декоративних елементів;
  • Необхідність застосування поролону;
  • Складність поставленого фронту робіт;
  • Місце проведення робіт (в цеху або будинку).

Щоб порахувати розцінки на ремонт меблів зв’яжіться з менеджером нашої компанії, який зможе оцінити фронт робіт і провести розрахунок вартості.

Як заощадити?

Зрозуміло, коли мова заходить про ремонт меблів, в першу чергу постає питання: «а чи варто воно того чи ж простіше купити нові меблі?». Тут досить буде відзначити, що ціна перетяжки дивана або інших меблів обійдеться Вам мінімум на 50% дешевше, ніж покупка нових меблів. А тому це питання просто відпадає. До інших переваг такого рішення можна віднести:

  1. Ви зможете проявити фантазію, вибравши вподобаний відтінок з величезного розмаїття кольорів, який ідеально підходив би до Вашого дизайну інтер’єру. Це вирішить питання економії часу, адже Вам не доведеться шукати нові меблі, яка підходить під інтер’єр Вашого приміщення.
  2. Величезна різноманітність матеріалів. Серед доступних варіантів: шкіра, тканина, велюр, шенил і так далі. Тобто Ви зможете підібрати матеріал не тільки виходячи з наявної в наявності суми, але ще і за своїми уподобаннями.
  3. Відновлення початкових властивостей меблів. Погодьтеся, старі меблі вже полюбилася і позбавлятися від неї часто не хочеться. Але втрачені характеристики в міру експлуатації значно знижують зручність меблів. Завдяки перетяжки і відновленню Ви зможете насолоджуватися старими меблями як нової.
  4. Перетяжка меблів займає досить мало часу, що дозволить Вам насолоджуватися результатом в найближчому майбутньому, що дає ще одну перевагу на користь часу.

Якщо Ви хочете, щоб ми порахували ціну перетяжки меблів для Вас або відповіли на виниклі питання, то Ви завжди можете звернутися до нашого менеджера по телефону, зазначеному в контактах.