Перетяжка офісних крісел і стільців в Києві

Перетяжка офісних крісел

Перетяжка офісних стільців і крісел – один із напрямів реставраційного меблевого ательє «Mebservice». Відновлюємо робочі меблі, повертаючи виробам колишню естетичність, гігієнічність, ергономічність і функціональність.

Чому варто замовити оббивку офісних крісел

Активна експлуатація офісних меблів незмінно тягне за собою передчасний знос виробів. Особливо страждає зовнішня оббивка стільців і крісел. При цьому далеко не у кожної фірми є можливість виробляти регулярну заміну меблювання в офісі, тому багато керівників компаній активно користуються послугою перетяжки офісних крісел в Києві та Київській області.

Наші роботи по перетяжці крісел для офіса

Ціна заміни оббивки професійними майстрами по ремонту меблів становить до 60% відсотків нижче, ніж придбання нових виробів. Більш того, в нашій компанії діють спеціальні розцінки для оптових і постійних замовників, тому реставрувати відразу всі меблі в офісі буде особливо вигідно. Звертайтеся!

Вартість перетяжки офісного крісла

Приблизні ціни представлені в прайсі. Точну вартість реставрації офісних меблів можна дізнатися після оцінки обсягу і складності робіт нашим майстром. Виїзд на замір із зразками оббивних тканин, а також складання кошторису і індивідуальної комерційної пропозиції – безкоштовно!

Вид послугиЦіна
Перетяжка офісних стільців від 1800 грн.
Перетяжка крісла керівника від 2200 грн.
Заміна оббивки на офісних стільцях з м’якими підлокітниками від 1000 грн.
Перетяжка сидіння від 900 грн.
Спинка + сидіння від 1200 грн.
Повна реставрація офісного крісла (перетяжка + ремонт каркаса) від 2000 грн.
Відновлення окремо спинки від 800 грн.

Як ми виконуємо послугу

Заміна оббивки
офісного крісла

Заміна оббивки офісного крісла фахівцями «Mebservice» може бути проведена:

 1. У майстерні
 2. На об’єкті замовника

Вибір способу надання послуги залежить від складності майбутніх робіт і індивідуальних побажань клієнта. При цьому ми завжди намагаємося здійснити реставрацію в максимально стислі терміни, оскільки розуміємо, наскільки важливо для ділової людини мінімізувати час простою на виробництві. Тому ми готові піти практично на будь-які умови замовника, наприклад, приїхати з повним комплектом устаткування, інструментів і матеріалів для перетяжки в неробочий час і відремонтувати ваші меблі максимально оперативно.

Крім заміни оббивки ми також готові запропонувати комплексний ремонт офісних стільців і крісел: монтаж нових роликів, заміна або ремонт газліфта, пайка пластикових деталей, усунення дефектів каркаса і т.д. Ми повертаємо до життя вироби, що знаходяться в будь-якому стані, виконуємо ремонти будь-якої складності, реставруємо навіть раритетні зразки зі збереженням ексклюзивного дизайну.

Чому заміну обивки офісного крісла варто довірити «Mebservice»

перетяжка крісла для офіса

Багато корпоративних клієнтів вибирають нашу реставраційну майстерню, бо ми гарантуємо:

 • максимально оперативне реагування на заявки та виконання замовлень в умовах офісу, а також в ательє;
 • роботу з абсолютно будь-якими меблями, в т.ч. ексклюзивними та раритетними;
 • 2500+ видів оббивних матеріалів;
 • можливість виконання не тільки перетяжки, а й комплексного ремонту, який за ціною вийде вдвічі дешевше покупки нових крісел.

Важливо! Вивіз в цех і зворотна доставка меблів проводиться силами компанії.

Відповіді на поширені питання

У чому полягає процес заміни оббивки на стільцях?

Процедура перетяжки офісних крісел включає в себе такі етапи, як:

 • розбирання виробів;
 • демонтаж старих чохлів;
 • видалення зношеного наповнювача (часткове або повне);
 • розкрій і пошиття нових чохлів;
 • закріплення нової м’якої частини на каркасі меблів;
 • обтягування сидінь, спинок, підголівників і підлокітників новими чохлами.

Якою тканиною можна перетягнути офісне крісло?

Однозначно, практичним і при цьому доступним за ціною варіантом є екошкіра. Вона виглядає так само презентабельно, як натуральна шкіра, але коштує набагато дешевше і не вимагає особливого догляду.

Для гостьових стільців можна вибрати зносостійкий текстиль. Цей матеріал ще дешевше, але при цьому володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Повний каталог зразків привезе з собою майстер при виїзді на заміри.

Скільки за часом займає ремонт 1 стільця?

Все залежить від поточного стану виробу та кількості відновлювальних маніпуляцій, які належить виконати фахівцю. Але в середньому, на ремонт 1 стільця йде не більше 1 дня.