Послуги з перетяжки крісел в Києві

перетяжка крісел в
Києві

Компанія «Mebservice» якісно, ​​в стислі терміни, з наданням гарантій на всі види послуг і матеріали виконає перетяжку крісла, подарувавши виробу нове життя. Працюємо за договором. Співпрацюємо з населенням і корпоративними клієнтами. Виїзд майстра по ремонту меблів для оцінки обсягу майбутніх робіт і складання кошторису – безкоштовно. Відновлюємо меблювання на дому у замовника і в майстерні.

Як ми виконуємо реставрацію крісел в Києві

Кваліфіковані фахівці усунуть будь-які дефекти (зношені пружини, протерта і потьмяніла оббивка зі слідами життєдіяльності вихованців, просів наповнювач, продірявився каркас або його частини, зіпсоване лакофарбове покриття і т.д.) на імпортній, вітчизняній, радянській і навіть антикварних меблях. Ми можемо поміняти оббивку на кріслі будь-якого виду і призначення (офісне, комп’ютерне, м’яке домашнє, розкладне).

Плануючи заміну оббивки м’яких меблів, ви можете вибрати матеріал, який на 100% влаштує вас за ціною і якістю. Орієнтуючись на дизайнерські задумки і запланований бюджет, ви зможете підібрати саме те, що вам потрібно – асортимент матеріалів представлений тканинами різних кольорів і фактур, включаючи розкішний оксамит, натуральний льон, шкіру (як штучну, так і натуральну).

Ми пропонуємо замовити майстра додому або в офіс для оцінки обсягів майбутніх робіт, демонстрації 2500+ зразків тканин і прорахунку вартості перетяжки крісла.

Наші роботи по перетяжці крісел

Які крісла ремонтують майстри «Mebservice»

перетяжка крісла шкірою

У нашій компанії можна замовити перетяжку шкіряних офісних крісел, а також переобивку дерев’яних, домашніх, комп’ютерних, перукарських, вузькоспеціалізованих (стоматологічне, гінекологічне та ін.) моделей. Крім цього, ми займаємося повним і частковим відновленням оббивних матеріалів на:

  • кріслах керівників;
  • кріслах-гойдалках;
  • реклайнерах (з механічним управлінням або електричним приводом);
  • крісла складної / нестандартної конструкції.

Вартість перетяжки крісла

Для самостійного розрахунку майбутніх витрат на відновлення оббивки крісел можна скористатися прайсом:

Найменування робіт з перетяжкиЦіна
Крісло з дерев’яними підлокітниками від 1500 грн.
Модель з м’якими підлокітниками від 2000 грн.
Заміна оббивки на підлокітниках від 700 грн.
Перетяжка сидіння від 900 грн.
Перетяжка спинки крісла від 900 грн.
Перетяжка спеціалізованого крісла (стоматологічного, педікюрного, гінекологічного) від 2500 грн.
Заміна оббивки на кріслі складної форми або нестандартної конструкції від 3000 грн.

* Підсумкова сума відновлювальних робіт розраховується індивідуально для кожного замовлення і залежить від обсягу та складності заходів з реконструкції, кількості ремонтованих виробів, типу тканини, вартості фурнітури і декору.

Щоб замовити переобівку крісел, не обов’язково чекати, поки старі чохли прийдуть в непридатність. Можливо, ви запланували змінити дизайн приміщення або затіяли капітальний ремонт і хочете, щоб меблювання відмінно вписалося в загальну концепцію інтер’єру. В такому випадку вартість перетяжки буде набагато нижче, ніж ремонт виробу який вийшов з ладу (не потрібно міняти поролон, відновлювати каркас, покриття на твердих елементах і т.д.), і тим більше, ніж покупка нового меблевого гарнітура.

Етапи перетяжки

крісло після перетяжки

Меблі після відновлення набувають презентабельний зовнішній вигляд тільки в тому випадку, якщо реставрація була проведена правильно. Перетяжка крісел майстрами нашого ремонтного ательє виконується відповідно до технологічних вимог і поетапно:

  1. Спеціаліст знімає стару оббивку, акуратно, щоб не порушити геометрію лекал.
  2. За старими лекалами здійснюється розкрій нового «одягу» для меблів.
  3. Частково або повністю змінюється наповнювач (при необхідності), виробу, відповідно до нового дизайну надається потрібна форма.
  4. Виконується обтяжка крісла новими чохлами, здійснюється декорування.

Найчастіше простою заміною текстилю справа не обходиться – перед перетяжкою майстер обов’язково оглядає виріб на наявність пошкоджень каркасу, при необхідності робить його ремонт (відновлення боковин, спинки остова).

При незначному зносі можна виконати часткову перетяжку крісла – обшити спинку або сидіння, замінити поролон в підлокітниках або підголівнику тощо. Така перетяжка обходиться недорого – набагато дешевше, ніж повна реставрація функціонального меблевого предмета.

Відповіді на часті питання

Скільки коштує виїзд оцінювача?

У разі укладення договору з нашою компанією на перетяжку крісла ця послуга надається абсолютно безкоштовно.

Чи даєте ви якісь гарантії?

Так, на роботу майстра встановлена мінімальна гарантія 12 місяців. На матеріали – офіційна гарантія виробника.

Навіщо потрібен попередній виклик майстра?

Спеціаліст приїде зі зразками тканин, виконає необхідні виміри і відповідно до отриманих даних і вибраними замовником матеріалами зробить точний розрахунок вартості перетяжки крісла.